Atrakce

Hlavním partnerem celého festivalu je Volkswagen. Díky tomu se můžete těšit na spoustu zábavy spojené s novými modely značky. Už jste se svezli novým Touaregem? Nebo třeba i T-Rocem? Testovací jízdy jsou samozřejmostí. A bude toho mnohem více!

Losování o Auto

Nikdo tomu nevěřil a v roce 2019 tomu uvěřili, losujeme výherce Volkswagenu. Jeden z vás si zkrátka z Volkswagen Festu odveze auto!

SPRINTY VOLKSWAGENŮ

Celou sobotu můžete na letištní dráze sprintovat. Večer se vyhlásí ti nejlepší jezdci. Doporučujeme se na sprinty přihlásit předem, usnadníte nám tím organizaci. Startovné činí symbolických 50,-.

    ODKAZ NA LETOŠNÍ výsledky
    https://uloz.to/file/iHEvu3vVTINd/oficialni-vysledky-spinty-vw-fest-2019-pdf?fbclid=IwAR3_XUv5Yx2ZyyARGHfMf0pv1t26doIh0nMkXHndQI4YhkzxGACpkoL5iUY

Startovné

VOLBA NEJHEZČÍHO VOZU

Stejně jako minulý rok, i tento se můžete na pódiu pochlubit svými auty na nájezdové rampě, kterou budete po celou sobotu plnit svými vozy. Nebude chybět ani soutěž o nejhezčí auto srazu.

Paulie Garand a Kenny Rough

V sobotu večer se o vás postará Paulie Garand a Kenny Rough

TUNING VOZŮ

Celou sobotu se můžete vedle hangáru kouknout na tuningové vozy. Co všechno se dá upravit a zlepšit když víte jak na to.

TOMBOLA A SOUTĚŽE

Během dne si navíc můžete koupit lístek do tomboly o menší ceny u našeho stánku. Dále budou celý den probíhat soutěže jak pro velké tak malé. A večer vše vyhlásíme.

A další !


Stánky
Celý den Vám budou k dispozici stánky s doprovodným programem a bohatý catering. Stačí se přijít podívat, něco se naučit, dozvědět, umýt, vysát... Zkrátka vše, co vás napadne. Vše tam bude.
Celým dnem Vás bude provázet Matěj Dvořák a Bára Dvorská.