Letiště Hosín

U Českých
Budějovic

Parkování automobilů

Parkovací místa pro všechny účastníky jsou na letištní ploše. Do areálu můžete vjet tedy jak vozem značky Volkswagen, tak vozem jiné značky. Dbejte přitom prosím na pokyny pořadatelů. Pro vozy jiné značky než Volkswagen bude vymezeno speciální parkoviště. Přeci jen jedeme na Volskwagen Fest, a proto vozy s VW na kapotě budou mít při parkování přednost.

Mohu v areálu srazu strávit noc?

Ano. Na letišti vyhradíme několik prostorů k vytvoření provizorního kempu. Jasně, je to letiště a ne pětihvězdičkový kemp, takže to budou trochu polní podmínky, ale Busaři to mají stejně na háku a ostatní doma nějaký ten stan určitě najdou. Provizorně rozvedeme elektřinu, bude i voda a WC. V areálu lze kempovat od pátečního večera až do neděle. Nepřiplácí se nic.

Musím se registrovat předem?

Nemusíte. Budeme připraveni i na návštěvníky, kteří se rozhodnou přijet slavit na poslední chvíli. Registrací předem nám ale hodně usnadníte organizaci, lépe všechno nadimenzujeme. A především Vy ušetříte nějakou tu korunu teď. Registrací předem také získáváte jistotu, že na Vás zbude dárek, který se každý rok mění.

Bude v areálu zajištěno nějaké občerstvení?

Ano. Přímo na ploše bude k dispozici velkokapacitní party stan s dostatečným množstvím lavic a stolů. Co by půllitrem dohodil, budou stát stánky s občerstvením. Grilované klasiky, klobásy, pivo, limo. Však to znáte. Relaxovat u kávy v improvizované kavárničce nebo ochutnat míchaný nápoj? Žádný problém.

A co děti? Mají si kde hrát?

Pro děti bude připraveno několik skákacích hradů, kde je budete moci bez obav nechat vydovádět.

O NÁS

Jsme jediný oficiální Volkswagen club v České republice.
Pořádáme srazy a akce pro fanoušky automobilky a členům clubu nabízíme množství slev a výhod.

Kontaktujte nás

Zdeněk Fišák

Mobil: +420 733 561 370
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Webové stránky clubu

Na našem webu naleznete všechny důležité údaje, zajímavosti, fotografie, forum, seznam výhod, eshop, bazar a další.

Adresa

Příční 130/24
602 00 Brno
Česká Republika

Kam se ještě podívat?


 • České Budějovice

  České Budějovice jsou statutární město a správní a kulturní metropole Jihočeského kraje. Leží v Českobudějovické pánvi na soutoku řek Vltava a Malše, mají přes 93 tisíc obyvatel a nachází se v nich řada historických památek a muzeí.
 • ZÁMEK V HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

  Zámek Hluboká leží na návrší nad Vltavou ve městě Hluboká nad Vltavou asi 15 km severně od Českých Budějovic. Je veřejnosti přístupný a patří k turisticky nejatraktivnějším památkám v Česku.
 • Skelná huť U Hluboké

  Je obyčejná malá sklárna s výrobou běžného sortimentu skla. V čem se však liší je to, že se snaží podporovat mladé umělce v jejich tvorbě a sklárna je přístupná všem zájemcům, kteří se chtějí i jen podívat a zjistit co obnáší sklářské řemeslo.
 • Ohrada

  Pouhé 2 km od Hluboké nad Vltavou na Vás čeká lovecký barokní zámek (lesnické, lovecké, zemědělské, vorařské a rybářské muzeum) s připojenou nejmenší zoo v ČR.
 • Koupaliště Hluboká

  Koupaliště je součástí sportovního areálu Hluboká. Pro odpočinek je k dispozici plocha dětského koutku s houpačkami, stolem na stolní tenis nebo travnatá plocha u řeky Vltavy se slunečníky. Pro sportovní vyžití je v areálu koupaliště beachvolejbalové hřiště včetně zapůjčení míče a sítě. V prostoru bazénů je dostatek laviček. Dále se v areálu koupaliště nachází provozovna rychlého občerstvení.
 • Baba

  Leží 3 kilometry SV od Hluboké n. V. Jedná se o les na strmém východním svahu nad levým břehem Vltavy. Území bylo vyhlášeno za chráněné roku 1989 na výměře 2,69 ha. Nalezneme zde fragmenty suťového lesa, lipových bučin a teplomilných doubrav, pod stromy je bohatý bylinný podrost s pižmovkou mošusovou ad. Nachází se tu hnízdiště výra velkého a jde o jediné naleziště kovaříka Ampedus quadrisignatus u nás. Podél západní hranice prochází turistická stezka, na ní existují atraktivní vyhlídkové body na skalních výběžcích. Blízko také Hradiště Baba.
 • Fotbalgolf

  Certifikované hřiště FotbalPark Hluboká nad Vltavou se rozkládá v překrásné krajině Jižních Čech přímo pod zámeckých vrchem, s výhledem na Zámek Hluboká nad Vltavou a Hosínský novoromásnký kostel sv. Petra a Pavla. FotbalPark je tvořen 18ti jamkami přírodních překážek.