Program festivalu

Pátek

23. 8. 2019

Srpen

15:00

Otevření areálu letiště


20:00

Večerní vystoupení kapely Podříci

Podříci jsou energická kapela, která vás rozhodně sedět nenechá. Široký repertoár českých i zahraničních hitů slibuje opravdu dobrou party.

21:00

Video projekce s hudbou

Pro ty, kdo se ještě nechystají spát je připravená videodiskotéka. Party pokračuje!

Sobota

24. 8. 2019

Srpen

10:00

Oficiální zahájení festivalu


11:00 - 18:00

Sprinty na letištní dráze

Možnost zasoutěžit si nebo se jen podívat na výkony ostatních přímo na ranveji letiště a zafandit. Měřeným ostrým jízdám budou předcházet volné jízdy na osahání si trati. Účast je podmíněna vyplněním registračních formulářů a jejich odevzdáním pořadateli ještě před první jízdou a úhradou symbolické padesátikoruny. Na vítěze čekají originální poháry.

10:00 - 18:00

Hledání nejhezčího auta srazu

Nejhezčí vozy srazu vybere odborná porota tvořená ze zástupců značky Volkswagen a přítomných novinářů. Vyhlášení vítězů proběhne dle programu večer na hlavním podiu.

10:00 - 18:00

Výstava historických a současných modelů Volkswagen

To nejlepší z minulosti i současnosti značky.

10:00 - 18:00

Testovací jízdy flotilou vozů Volkswagen

Pokud si chcete vyzkoušet některý ze současných populárních modelů Volkswagen, testovací jízdy jsou skvělou příležitostí. Stanoviště testovacích jízd je na parkovišti před hlavní budovou letiště nedaleko vjezdu do areálu.

10:00 - 18:00

Tombola

Připraveny budou stovky malých či větších cen od našich partnerů, které čekají jen na vás. Lístek za symbolickou desetikorunu je možné koupit ve stanu na ploše. Ze zakoupných lístků hned poznáte, zda jste vyhráli a výhry si můžete rovnou i vyzvednout.


10:00 - 18:00

Lifestyle butik a Clubový shop

Pokud vás zajímá merchendise značky Volkswagen nebo clubové předměty, tohle je místo, které hledáte. Trika, kšiltovky, klíčenky, hrníčky, samolepky. Tady pořídíte všechno.

10:00 - 18:00

Prezentace našich partnerů

Na ploše letiště potkáte celou řadu stánků našich partnerů. Můžete se tak podívat na novinky v oblasti světlometů, získat rady, jak správně a kvalitně ošetřit lak auta, prohlédnout si aktuální nabídku nových vozů Volkswagen a mnohé další. Podrobnosti se dozvíte v sekci věnované partnerům akce.

10:00 - 18:00

Komentovaná přehlídka vozů na nájezdové rampě

Show´n´Shine. Ukaž se a zazáři. Pokud chceš ostatním ukázat svoje auto, nájezdová rampa u podia je to správné místo. Spolu s moderátorem akce Honzou Říhou z Autosalonu můžeš svoje auto představit. Vše se navíc bude přenášet přímo na velkoplošnou obrazovku, takže divákům neunikne ani detail na ventilky...

19:00 - 20:00

Vyhlášení výsledků našich soutěží a sprintů

Sejdeme se u pódia a oceníme nejrychlejší vozy ze sprintů a majitele nejhezčích nebo nejzajímavějších aut, která na Volkswagen fest dorazila.

20:30-21:30

Losování výherce Brouka a dalších cen

Na tohle všichni čekáme. Slavnostně vylosujeme několik šťastlivců, kteří si převezmou zajímavé ceny. Na toho nejšťastnějšího pak čekají klíče od Volkswagenu Brouk. Pokud chcete vyhrát, stačí v průběhu dne vhodit vstupenku s vyplněnými kontaktními údaji přímo do Brouka, o kterého se bude soutežit.

21:30 - 22:30

Koncert kapely Ac/DC revival

Tohle bude Highway to hell. Nezapomenutelné songy legendární australské hard-rockové kapely v podání jejich nejlepšího českého revivalu. Velká show, super party!

22:30-xx:xx

Hudba, volná zábava